Dlaczego warto kupować nasze produkty?

Strefa bezpieczeństwa DNT – dystrybutor wysokiej jakości technologii zapewniającej bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych i magazynach

Jesteśmy dystrybutorem produktów służących do zapewniania bezpieczeństwa w wielu przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże. Dostarczamy najwyżej klasy lampy ostrzegawcze (led, strzałki, lasery i nie tylko), a także kompleksowe systemy ostrzegania oraz unikania kolizji. Alarmy dźwiękowe, jak i wizualne (światła, lasery, oświetlenia itp.). Tym samym dbając o bezpieczeństwo magazynierów. Nasze produkty z powodzeniem sprawdzają się w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także w logistyce, czy spedycji. Zawsze zapewniając bezpieczeństwo i wygodę pracy osób przebywających w magazynach i innych pomieszczeniach, w których wykorzystuje się wózki widłowe, podnośniki i inne urządzenia.

 

Więcej o nas – firmie dostarczającej bezpieczne rozwiązania technologiczne do wózków widłowych i innych pojazdów

Nasza firma powstała w 1996 roku na początku specjalizując się w sprzedaży elektronicznych systemów wagowych. Lata pracy, zaangażowania i nieustannego podnoszenia kwalifikacji pozwoliły nam poszerzyć swój asortyment o dodatkowe produkty.

Systemy bezpieczeństwa pracy wózków widłowych i ludzi, jakie oferujemy to między innymi: IPAS (zbliżeniowy system ostrzegania oparty o UWB); ANDON (bezprzewodowy system przywoławczy); SPEED ZONE (system do ograniczenia prędkości wózka w danej strefie); SIS (aktywny system antykolizyjny); PALTOWER (urządzenie do magazynowania i dystrybucji pustych palet).

Nasza główna siedziba znajduje się w Katowicach, a poprzez współpracę z licznymi firmami zapewniamy naszym klientom obsługę na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe

Telefon: +48 602 371 301
Email: biuro@dnt.com.pl

Adres:
ul. Przemysłowa 10
40-020 Katowice